Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kontakt

Ndihmo Gazeta Shqip

Ndihmo Gazeta Shqip

Nëse jeni ndjekës i investigimeve tona në interes të publikut shqiptar dhe dëshironi të na ndihmoni në misionin tonë, ju lutemi na dhuroni kontributin tuaj në llogaritë e mëposhtme:

EURO
Raiffeisen Bank Sha
Nr Llogarisë - AL56202112260000000001391738
KODI SWIFT – SGSBALTX

USD
Raiffeisen Bank Sha
Nr Llogarisë – AL26202112260000000021391738
KODI SWIFT – SGSBALTX

LEKË
Raiffeisen Bank Sha
Nr Llogarisë – AL41202112260000000011391738
KODI SWIFT – SGSBALTX

Cookies
Kontakt

Cookies

Historia e plotë >
Kontakt
Kontakt

Kontakt

Historia e plotë >

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore