Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Shqipëria në “luftë”, ish-deputeti ‘rikthen’ Fatos Nanon: Dil e fol po t’u dhimbs Shqipëria!

Ish-deputeti i Partisë Socialiste Taulant Dedja i ka bërë thirrje publike ish-kryeministrit Fatos Nano që të reagojë për situatën në të cilën ndodhet sot Shqipëria dhe PS-ja. Sipas Dedjas është gjithashtu e pakuptueshme heshtja e dy ish-presidentëve Rexhep Meidani dhe Alfred Moisiu, apo Ismail Kadares në situatën ku gjendet Shqipëria.

"Fatos Nano, nëse te dhimbset pak Shqipëria dhe partia për te cilën bere 4 vjet burg te padrejte, dil e thuaj një fjale për atë qe po ndodh sot! Nuk besoj se je duke shkruar ndonjë libër? Nuk e kuptoj as heshtjen tende, as te dy ish-presidenteve Meidani dhe Moisiu. Aq me pak te shkrimtarit kombëtar Ismail Kadare? Topi dihet qe shkoi "mish për top"!", shkruan Dedja.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore