Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Zjarri rrezikon parkun e Llogarasë (FOTO)

Zjarri rrezikon parkun e Llogarasë (FOTO)

Një zjarr ka rënë në Llogara, duke rrezikuar djegien e parkut kombëtar. Një pishë, e cila është goditur nga rrufeja gjatë mëngjesit të sotëm është aktivizuar dhe flakët e saj të ndihmuara dhe nga era rrezikojnë pyjet e parkut të Llogarasë.

Pisha është e lartë rreth 30 metër dhe mund të rrezikojë nga rënia e saj, por dhe nga era qe favorizon flakët. Zona ku ka rënë zjarri ndodhet në hyrje të parkut. Zjarrfiksja është nisur drejt për shuarjen e flakëve.

Zjarri rrezikon parkun e Llogarasë (FOTO)

Zjarri rrezikon parkun e Llogarasë (FOTO)

Zjarri rrezikon parkun e Llogarasë (FOTO)

Zjarri rrezikon parkun e Llogarasë (FOTO)

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore