Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Vendin e pret një javë e acartë, temperatura deri në -14 gradë Celcius

Vendin e pret një javë e acartë, temperatura deri në -14

Pas reshjeve të dëborës që përfshinë vendin fundjavën që lamë pas, java që kemi përpara pritet të vijojë me temperatura shumë të ulëta.

Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, nga dita sotme deri të mërkurën, parashikohet mot i kthjellët në të gjithë territorin me vranësira të pakta kalimtare.

Vendin e pret një javë e acartë, temperatura deri në -14

Dita e enjte parashikohet të ketë edhe alternime vranësirash ndërsa java mbyllet me ditën e premte me mot kryesisht të vranët dhe intervale të shkurtra me diell.

Për shkak të temperaturave acarta pritet që ngricat dhe akullëzimi të jenë tepër të forta në pjesën më të madhe të territorit dhe kryesisht përgjatë orëve të natës dhe orët e para të mëngjesit.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore