Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Variantet e reja të COVID/ Manastirliu ka një thirrje të rëndësishme për qytetarët

Variantet e reja të COVID/ Manastirliu ka një thirrje të

Ministrja e Shëndetësisë dhe mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastriliu, i ka bërë thirrje qytetarëve që të vaksinohen, në mënyrë që të mbrohen nga COVID-19.

Nëpërmjet një statusi në rrjete sociale, Manastirliu shkruan, se sa më shumë qytetarë të mbrojtur gjatë muajve të verës, aq më shumë rritet mundësia që t’i bëjmë ballë varianteve të reja të mundshme të virusit dhe vjeshtës së ardhshme

Postimi i Ogerta Manastirliut:

Vaksinim • Vaksinim • Vaksinim
Sa më shumë qytetarë të mbrojtur gjatë muajve të verës, aq më mirë do t’i bëjmë ballë varianteve të reja të mundshme të #Covid19 dhe vjeshtës së ardhshme.
***Vaksinimi i qytetarëve në Lushnje.
#ShqipëriaBuzëqesh

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore