Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Tirana në “shtetrrethim” më 6 dhjetor/ Shkollat dhe administrata pushim, ja arsyeja

Tirana në “shtetrrethim” më 6 dhjetor/ Shkollat dhe

Data 6 dhjetor do të jetë ditë pushimi zyrtar për qytetin e Tiranës.

Vendimi është marrë ditën e sotme nga Qeveria, për shkak të mbajtjes së Samitit të Bashkimit Evropian për Ballkanin Perëndimor në kryeqytet, në këtë ditë.

Kjo ditë do jete pushim për administratën dhe shkollat në kryeqytet. Po ashtu pritet që të ketë dhe kufizim lëvizjeje dhe bllokim të disa akseve kryesore rrugore.

Kujtojmë se paralelisht me Samitin e BE-së, opozita ka paralajmëruar mbajtjen e një proteste para kryeministrisë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore