Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Surpriza e motit për ditën e nesërme, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Surpriza e motit për ditën e nesërme, ja çfarë pritet

Për ditën e premte vendi ynë do të jetë nën ndikim të masave ajrore të qendrueshme. Sherbimi Meteorologjik Ushtarak thotë se orët me diell do të mbizotërojnë në pjesën më të madhe të vendit e vranësirat pritet të jenë pakta kalimtare përgjatë relieveve malore në orët e mesditës.

Era do të fryjë me drejtim nga kuadrati i veriut me shpejtësi mesatare 2- 8m/sek, ndërsa në bregdet dhe lugina era fiton shpejtësi deri në 14m/sek, duke bërë që valëzimi në dete të jetë i forcës 2-3 ballë.

Temperaturat parashikohen:

në zona malore -1 deri 13°C

në zona e ulëta 2 deri 19°C

në zona bregdetare 4 deri 19°C

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore