Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

SuperSezoni i ri në DigitAlb nis me SuperOferta

SuperSezoni i ri në DigitAlb nis me SuperOferta

Një supersezon fantastik sapo ka nisur në DigitAlb dhe si gjithmonë me superoferta, duke u dhënë mundësi të gjithëve të shikojnë e shijojnë programet e preferuara, bashkë me eventet sportive, që transmetohen LIVE dhe ekskluzivisht vetëm në DigitAlb.

Cilat ekipe do të fitojnë në Angli, Spanjë, Gjermani, Francë, në UEFA Europa League apo Conference League? Brohorit “Forca Shqipëria”, “goooool Kosova” nga shtëpia sikur të jesh në stadium, sepse të gjitha mund t’i shikosh në DigitAlb, bashkë me të tjera kampionate e evente sportive, tani deri në -11.000 Lekë më lirë. Kursen jo pak dhe shikon vërtet shumë në DigitAlb Tokësor, Satelitor apo përmes internetit në TV, kudo në botë, me një super aplikacion, fare i thjeshtë për t’u instaluar, por me plot opsione dhe një katalog të mbushur plot e përplot me filma, sa do të duheshin vite të tëra t’i shikoje të gjithë.

Çfarë kërkon më shumë se kaq? E më lirë se kaq, po e po, me kanale të reja që janë shtuar në DigitAlb, shqiptare e ndërkombëtare, e me Top Channel e TV Klan, tashmë ekskluzive që i shikon vetëm në platformën DigitAlb. Sezoni i ri ka nisur, spektakolar e fantastik, me disa surpriza që nuk do të quheshin surprizë, nëse zbulohen që tani...

Çfarë po pret akoma? Çdo gjë e mirë e ka një fund dhe kjo superofertë sigurisht që nuk do të zgjasë shumë. DigitAlb ju fton të përfitoni në çdo pikë shitje kudo në Shqipëri e Kosovë, apo direkt nga telefoni me 2 klikime, nëpërmjet DigitAlb Online Unit në https://abonohu.digitalb.al/

Por kujdes, mos bini pre e mashtrimeve nga operatorë piratë që ofrojnë në mënyrë të paligjshme kanalet dhe programet e DigitAlb. Transmetimi i tyre, në mënyrë të vazhdueshme, goditet dhe ndërpritet nga autoritet përkatëse, duke e çuar dëm investimin tuaj.

SuperSezoni i ri në DigitAlb nis me SuperOferta

SuperSezoni i ri në DigitAlb nis me SuperOferta

SuperSezoni i ri në DigitAlb nis me SuperOferta

SuperSezoni i ri në DigitAlb nis me SuperOferta

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore