Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

“S’mban më ujë pilafi”/ Qytetarët u rikthehen protestave për rritjen e çmimeve, ja data dhe ora

“S’mban më ujë pilafi”/ Qytetarët u rikthehen

Ditë ne mërkurë qytetarët do t’u rikthehen protestave për rritjen e çmimeve në vend.

Në një njoftim të shpërndarë në mediat sociale, njoftohet se prej orës 18:00, do të marshohet nga sheshi ‘Skënderbej’ drejt godinës së kryeministrisë, për të kundërshtuar rritjen e mëtejshme të çmimeve për produktet e shportës por dhe për karburantin në vend.

“S’mban më ujë pilafi” thuhet në njoftimi ne shpërndarë në rrjetet sociale.

“S’mban më ujë pilafi”/ Qytetarët u rikthehen

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore