Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Situata e Covid në Elbasan alarmante, Boçi: Pothuajse i gjithë personeli mjekësor i infektuar

Situata e Covid në Elbasan alarmante, Boçi: Pothuajse i gjithë

Ish-deputeti i PD-së, Luçiano Boçi e ka cilësuar si alarmante situatën e krijuar nga Covid në qytetin e Elbasanit,

Me anë të një statusi në Facebook, ai shkruan se situata është  në këtë qytet eeshtee alarmante dhe pothuajse i gjithee personeli mjekësor eeshtee i infektuar.

Postimi në Facebook

Situatë katastrofike e Covid-19 në Elbasan. Pothuaj gjithë personeli i Njësisë vendore të kujdesit shëndetësor, rezulton pozitiv.

Situata është lënë në rënie të lirë dhe totalisht jashtë kontrollit. Asnjë karantinim, apo teste për rrethin e kontakteve të të prekurve. Rreziku është permanent dhe neglizhenca qeveritare absolute.

Asnjë masë nga Ministria e Shëndetësisë për të pamundësuar përhapjen e virusit nga kjo strukturë e shëndetit parësor, kur dihet që kontaktet e tyre me publikun janë të shpeshta.

Rama e Manastirliu flasin nga kullat e... detit. Vetëm një Zot e di se si do shmanget katastrofa shëndetësore që po troket, sepse qeveria pa zot ka marrë pushime të gjata.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore