Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Simptomat e koronavirusit, ISHP: Ja 7 rastet kur duhet të kërkoni menjëherë ndihmë mjekësore

Simptomat e koronavirusit, ISHP: Ja 7 rastet kur duhet të kërkoni

Simptomat e Covid-19 variojnë nga të lehta deri në forma të rënda.

Shenjat shfaqen dy deri në 14 ditë pas ekspozimit ndaj virusit Covid-19.

Instituti i Shendetit Publik, ISHP, në një postim në rrjetet sociale rendit simptomat e koronavirusit të cilat nuk duhen neglizhuar dhe duhet kërkuar ndihmë.

Simptomat:

Kollë
Temperaturë
Ethe
Dhimbje muskujsh
Vështirësi në frymëmarrje
Dhimbje fyti
Humbje të shijes dhe nuhatjes
Konfuzion
Përgjumje
Dhimbje, shtrëngim në kraharor

Simptomat e koronavirusit, ISHP: Ja 7 rastet kur duhet të kërkoni Simptomat e koronavirusit, ISHP: Ja 7 rastet kur duhet të kërkoni 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore