Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Shtrëngata, rrufe e reshje dëbore/ Moti i keq prezent në vend edhe gjatë fundjavës

Shtrëngata, rrufe e reshje dëbore/ Moti i keq prezent në vend

Moti i keq me reshje të dendura shiu e dëbore që ka përfshirë vendin, do të vijojnë edhe përgjatë fundjavës.

Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, dita e nesërme do të sjellë një ndërprerje të reshjeve të shiut, që do të rikthehen në mbrëmje, ndërsa do të jenë herë pas here edhe në formën e shtrëngatave, shoqëruar edhe me shkarkesa elektrike.

Dëbora do të jetë prezente në pjesën veriore dhe verilindore.

Rrymat e ngrohta jugore do të sjellim temperatura në vlera pozitive thuajse në të gjithë vendin.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore