Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Shi dhe vranësira, parashikimi i motit për ditën e sotme

Shi dhe vranësira, parashikimi i motit për ditën e sotme

Moti sot do të sjellë kthjellime të pakta dhe vranësira të shpeshta, të cilat sjellin shira të izoluar në vend gjatë paradites.

Por mesdita dhe pasditja përmirësojnë gradualisht motin duke zhvendosur vranësirat dhe shirat e izoluar përgjatë kufirit lindor.

Temperaturat e ajrit rriten në mëngjes por mbeten të pandryshuara në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 8°C deri në 24°C.                       

Era do fryjë mesatare me shpejtësi 40 km/h nga drejtimi Veriperëndimor duke krijuar dallgëzim 4 ballë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore