Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Reshje shiu, dëborë dhe temperatura nën zero, acari ‘mbërthen’ vendin në fundjavë

Reshje shiu, dëborë dhe temperatura nën zero, acari

Nëse menduat se dimri iku, e keni gabim. Kjo fundjavë do të rikthejë në vend acarin e dëborën, me temperatura nën zero.

Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, dita e nesërme parashikohet me reshje shiu që në orët e para të 24-orëshit me intensitet të ulët.

Në lartësitë mbi 200 metër do të ketë reshje dëbore, ndërsa në mesditë e kryesisht pasdite, reshjet e shiut do të kthehen në reshje dëbore në pjesën më të madhe të territorit, madje edhe në vendet bregdetare.

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak paralajmëron se ngricat që do të jenë prezente në vend për ditë me radhë

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore