Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Rritje temperatuash, shi dhe …, parashikimi i motit për javën e ardhshme (Tabela)

Rritje temperatuash, shi dhe …, parashikimi i motit për javën e

Java që nisëm pritet të jetë nën ndikim të kushteve atmosferike relativisht të paqëndrueshme. Duket se ditët do ti ngjajnë njëra-tjetrës ku moti fillimisht prite të jetë me kthjellime deri në mesditë e më pas gradualisht vranësira në zhvillim.

Rritje temperatuash, shi dhe …, parashikimi i motit për javën e

Në orët e mesditës dhe kryesisht pasdite vranësirat do të shoqërohen me reshje shiu të herëpashreshme me intensitet të ulët e lokalisht përgjatë relieveve malore me intensitet deri mesatar.

Shtrëngata lokale në orët e mesditës kryesisht përgjatë relieveve malore. Era do të jetë kryesisht nga veriprëndimi me shpejtësi mesatare deri në 8m/sek.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore