Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Rritet euro dhe dollari!/ Këmbimi valutor 11 mars 2023, paundi britanik pëson rënie...

Rritet euro dhe dollari!/ Këmbimi valutor 11 mars 2023, paundi britanik

Monedha e eurozonës shitet sot me 115 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 109.1 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 129.2 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 80.2 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 115.3 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.79 lekë.

Rritet euro dhe dollari!/ Këmbimi valutor 11 mars 2023, paundi britanik

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore