Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Rritet dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera? Këmbimi valutor për ditën e sotme

Rritet dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera?

Monedha e eurozonës shitet sot me 114.6 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 106 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 129.8 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 78.8 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 115 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.8 lekë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore