Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Rriten infektimet nga Covid, Komiteti shpall vendimin për masat dhe orën policore

Rriten infektimet nga Covid, Komiteti shpall vendimin për masat dhe

Situata e infektimeve nga Covid ka një rritje të lehtë, por pavarësisht këtij përkeqësimi, Komiteti Teknik ka vendosur që të mos i ndryshojë masat kufizuese duke i lënë në fuqi.

"Përkeqësim i lehtë, niveli i masave shtrënguese do të mbetet i njëjtë, Komiteti kërkon zbatimin me rigorozitet të mëtejshëm. Për sa kohë këto zbatohen nuk ka vend për të shtrënguar masat", tha Rakacolli. Pra ora policore do të jetë deri në orën 23:00 sic ka qenë në këtë gjithë këtë periudhë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 
Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore