Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

“Rrezik vërshimesh të lumenjve të vegjël”- Reshje intensive e shtrëngata, moti i keq pritet të përfshijë vendin

“Rrezik vërshimesh të lumenjve të vegjël”-

Vendi do të përfshihet nesër nga moti i keq me reshje të dendura shiu dhe shtrëngata.

Sipas Institutit të Gjeoshkencës, priten reshje intensive në qarqet Shkodër, Lezhë, Vlorë dhe Gjirokastër, ndërsa në qarqet e tjerë priten reshje mesatare.

Në qarqet Shkodër, Vlorë dhe Gjirokastër reshjet do të arrijnë lokalisht deri shumë intensive.

Për shkak të intensitetit të lartë të reshjeve mund të ketë vërshime të shkurtra lokale nga përrenjtë ose lumenjtë e vegjël nëjug dhe veriperëndim të vendit.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore