Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Rikthehen reshjet e shiut, parashikimi i motit për sot

Rikthehen reshjet e shiut, parashikimi i motit për sot

Deri në mesditë moti do të karakterizohet nga kthjellime dhe vranësira të pakta në të gjithë territorin ku më të shpeshta do të jenë në zonat veriperëndimore duke sjellë rrebeshe afat-shkurtër.

Por gjatë pasdites dhe mbrëmjes do të ketë shtim të vranësirave dhe shira në pjesën më të madhe të vendit.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit rriten në mëngjes por ulen në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 11°C deri në 29°C.

Era do mbetet e fortë paradite, por intensiteti i saj ulet në pasdite duke arritur shpejtësi 50 km/h nga drejtimi jugor duke krijuar dallgëzim 4-5 ballë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore