Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Rama jep disa këshilla të rëndësishme për t’u mbrojtur nga koronavirusi

Rama jep disa këshilla të rëndësishme për t’u

Kryeministri Edi Rama ka shpërndarë disa këshilla të vlefshme për t’u mbrojtur nga koronavirusi.  Në një postim në “Instastory”, Rama thekson se ato janë mjaft të rëndësishme për të mbrojtur veten dhe të tjerët.

“Lani shpesh duart me sapun ose dezinfektues; Mbani maskë në ambiente të mbyllura dhe ku ka shumë njerëz; Mbuloni gojën me shami kur kolliteni apo teshtini; Telefononi numrin 127 kur nuk ndjeheni mirë”, janë disa nga këshillat që ka shpërndarë kryeministri.

Rama jep disa këshilla të rëndësishme për t’u

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore