Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Prej 10 ditësh në spitalet Covid në Tiranë, shuhet pedagogia e njohur të Vlorës

Prej 10 ditësh në spitalet Covid në Tiranë, shuhet pedagogia

Ish-drejtoresha e Qytezës Studenti në Vlorë ishte shtruar prej disa ditësh në Tiranë, për shkak të gjendjes së rënduar me koronavirusin.

Bëhet me dije se prej 10 ditësh ishte e shtruar në një prej spitaleve Covid në Tiranë, por nuk ka arritur që të mbijetojë dot. Kujtojmë që së fundmi e ndjera kishte punuar në shkolla jo publike.

"Respekt e mirenjohje per mësuesen dhe drejtoreshën e palodhur, zonjën DAFINA BROKAJ! Sot covid na shenjoi përsëri me një humbje që dhemb. I paharruar kujtimi i saj dhe u prehtë në paqe! Një profesioniste e shkëlqyer, model i qytetarisë, kolege e respektuar, nënë vetmohuese, një grua e fortë dhe e rrallë që i dha këtij qyteti një kontribut mbi 40-vjeçar në fushën e arsimit. Do të na mungojë!
Respekte dhe ngushellime familjes!", thuhet nw njoftimin e Zyrws Arsimore Vendore.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore