Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Po vijnë reshjet e dendura të dëborës! Nga Vermoshi në Ersekë, ja zonat që do të “vishen me të bardha” në vend

Po vijnë reshjet e dendura të dëborës! Nga Vermoshi në

Prej disa ditësh, vendi ynë është përfshirë nga një mot i keq, me reshje të dendura shiu dhe me ulje temperaturash.

Në veri të vendit reshjet e shiut, shkaktuan përmbytje të mëdha, duke lënë pas edhe viktima. Ndërkohë situata me reshjet parashikohet që të ketë një përmirësim nga e enjtja dhe në vijim.

Por në fundjavë sipas Windy, parashikohet një uljet e madhe e temperaturave. Kjo dotë sjellë reshje të dendura dëbore në zonat Veriore të vendit, në Lindje dhe në Jug-Lindje.

Ashtu siç shihet në hartën e Windy, një pjesë e madhe e Shqipërisë do të mbulohet nga reshje e dëborës në 10 ditëshin që vjen.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore