Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Pëson sërish rritje paundi britanik/ Këmbimi valutor për datën 30 tetor, me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro

Pëson sërish rritje paundi britanik/ Këmbimi valutor për

Dollari amerikan është blerë këtë të diel, 30 Tetor, me 117.8 lekë dhe është shitur me 119 lekë sipas kursit të këmbimit, duke pësuar një rënie të lehtë me ditët që lamë pas.

Pëson sërish rritje paundi britanik/ Këmbimi valutor për

Sakaq monedha evropiane Euro blihet me 117.6 lekë dhe shitet me 118.4.

Rritje ka pësuar paundi britanik, i cili sot blihet me 136 lekë dhe shitet me 137.5 lekë.

Ndërsa franga zvicerane ka mbetur në të njëjtat nivele, ku blihet me 117.8 lekë dhe shitet me 119 lekë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore