Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Parashikimi i motit/ Vijojnë reshjet gjatë paradites, por çfarë na sjell pasditja

Parashikimi i motit/ Vijojnë reshjet gjatë paradites, por

Masat ajrore të paqëndrueshme do të ndikojnë, sipas Meteoalb gjatë paradites mot me vranësira në të gjithë vendin, duke gjeneruar reshje shiu e dëbore më të dendura përgjatë kufirit lindor.

Pasditja dhe nata sjellin përmirësim të motit duke diktuar kthjellime dhe vranësira në të gjithë Shqipërinë. Temperaturat e ajrit rriten lehtë në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat ditore nga -2°C në 11°C.

Era do fryjë e lehtë dhe mesatare me shpejtësi deri 35 km/h nga drejtimi Jugor duke krijuar në det dallgëzim 3-4 ballë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore