Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Parashikimi i motit, rikthehen vranësirat gjatë mesditës në vendin tonë

Parashikimi i motit, rikthehen vranësirat gjatë mesditës në

Vendi ynë do të dominohet nga një mot i kthjellët, por nuk do të mungojnë vranësirat kalimtare në orët e mesditës, ku herë pas here do të ketë zhvillim të tyre duke gjeneruar rrebeshe shiu në zonat jugore-juglindore.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 12°C në 24°C, në zonat e ulëta nga 20ºC në 32°C dhe në zonat bregdetare nga 21°C në 33°C.

Era do të fryjë në drejtim jugor. ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 3 ballë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore