Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

PAMJET/ Hapet rruga e re drejt aeroportit Rinasit, do të ndihmojë..

PAMJET/ Hapet rruga e re drejt aeroportit Rinasit, do të ndihmojë..

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën këtë të shtunë me pamjet e rrugës së re që të çon drejt Aeroportit Ndërkombëtar “Nënë Tereza”.

Nga pasditja e djeshme, 2 dhjetor, qarkullimi është hapur dhe për mjetet që shkojnë drejt aeroportit.

“Mirëmëngjes, dhe me rrugën e re drejt aeroportit “Nënë Tereza”, e hapur prej ditës së djeshme për qarkullimin e automjeteve, që lehtëson lëvizjen e automjeteve dhe iu vjen në ndihmë banorëve të zonës, ju uroj një fundjavë të mbarë”, shkruan kryeministri Rama.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore