Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Nisin reshjet e shiut në Tiranë, qytetet që do të zgjohen me shtrëngata

Nisin reshjet e shiut në Tiranë, qytetet që do të zgjohen me

Mbrëmjen e sotme Tirana është përfshirë nga reshjet e lehta të shiut, por që gjatë natës dhe nesër pritet që të jenë intensive në të gjithë territorin.

Fillimisht zonat që do të preken nga moti i keq janë pjesa jugore, ultësira perëndimore dhe veriperëndimore dhe më pas i gjithë territori.

Moti i keq me reshje dhe stuhi do të vazhdojë deri në fundjavën që vjen.

Jo vetëm Shqipëria, por i gjithë rajoni i Ballkanit do të jetë në këto kushte atmosferike. 

Zonat që do të preken nga moti i keq janë pjesa jugore, ultësira perëndimore dhe veriperëndimore dhe më pas i gjithë territori.

Temperaturat e ulëta dhe reshjet e shiut do të zgjasin deri në fundjavën që vjen.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore