Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

"Nga 20 qershori..."/ Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë del me NJOFTIMIN e rëndësishëm

"Nga 20 qershori..."/ Ministria e Infrastrukturës dhe

Një lajm i mirë vjen nga Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë, në lidhje me fluturimet në aeroportin ndërkombëtar ” Nënë Tereza”.

Me anë të një postimi në Facebook ministrja Belinda Balluku ka njoftuar se një kompani tjetër do të nisë fluturimet nga aeroporti në Rinas.

Bëhet fjalë për kompaninë prestigjoze spanjolle  “Iberia”, e cila nga 20 qershori do të kryejë fluturimet Madrid-Tiranë- Madrid.

Postimi i plotë i Belinda Ballukut: 

Lajm i mirë për Aviacionin Civil Shqiptar. Një tjetër kompani prestigjoze do të nis fluturimet në aeroportin ndërkombëtar “Nënë Tereza”.

Iberia spanjolle nga 20 qershori do të fluturojë Madrid-Tiranë- Madrid
Autoriteti i Aviacionit Civil - AAC

"Nga 20 qershori..."/ Ministria e Infrastrukturës dhe

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore