Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Nëse keni plane mendojeni dy herë! Surprizon moti në fundjavë, ja çfarë do të ndodhë me temperaturat

Nëse keni plane mendojeni dy herë! Surprizon moti në

A po vjen dimri i vërtetë?!

Sipas meteorologëve dita e shtunë pritet të jetë nën ndikim të kushteve atmosferike të paqëndrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira hera-herës deri të dendura. 


Përgjatë vijës bregetare priten reshje shiu të herëpashershme me intensitet të ulët. Në orët e pasdites reshjet e shiut do të shtrihen edhe në pjesën jugore të vendit me intensitet të ulët të karakterit lokal.

Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, dita e diel do të jetë nën ndikim të kushteve atmosferike të qëndrueshme, të cilat do të sjellin mot me alternime kthjellimesh dhe vranësira.


Era pritet të jetë nga veriperëndimi-jugperëndimi me shpejtësi mesatare 1-6m/sek, e hera-herës fiton shpejtësi deri në 12m/sek.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore