Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Në mbrëmje nisin reshjet e dendura, rrezik përmbytjeje në disa zona

Në mbrëmje nisin reshjet e dendura, rrezik përmbytjeje në

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i paqëndrueshëm duke sjellë reshje në të gjithë territorin.

Në zonat veri-perëndimore reshjet do të jenë me një intensitet të lartë duke rrezikuar edhe për përmbytje. Reshjet intensive do të vazhdojnë deri të dielën pasdite.

Paraditja do të karakterizohet nga reshje të pakta dhe afatshkurtra në zonat qendrore të vendit, ndërsa në skajet veri-jug, reshje mesatare.

Në mbrëmje do të ketë forcim të erës dhe reshje të dendura në pjesën më të madhe të vendit.

Temperaturat e ajrit mbeten të larta, nga -1 në 8 gradë celsius për zonat malore; nga 5 në 13 në zonat e ulëta dhe ato bregdetare.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore