Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Ndryshimet në këmbimin valutor/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro?

Ndryshimet në këmbimin valutor/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe

Një dollar amerikan sot në tregun e këmbimit valutor shqiptar do të blihet me 110.6 lekë dhe do shitet me 111.7 lekë.

Ndërkohë euro do blihet me 116.1 lekë dhe do shitet me 116.8 lekë.

Ndryshimet në këmbimin valutor/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe

Paundi britanik në tregun shqiptar të këmbimit valutor do të blihet me 134 dhe do të shitet me 135.3 lekë. Ndërsa franga zvicerane do të blihet me 116.8 lekë dhe do shitet me 117.7 lekë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore