Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Moti bën kthesën e madhe, ja çfarë pritet të ndodhë nesër me temperaturat

Moti bën kthesën e madhe, ja çfarë pritet të

Gjatë orëve në vijim pritet të kemi ulje të temperaturave si dhe shtim të vranësirave.

Sipas sinoptiknëve, bëhet me dije se dita e martë do të ketë ulje drastike të temperaturave krahasuar me ditën e hënë.

Gjatë ditës së nesërme i gjithë territori do të jetë i pëfshirë nga vranësirat të cilat do të jenë të shoqëruara me reshje të dendura shiu.

Ndërkohë ndryshe nga dita e hënë ku temperatuat maksimale arritën në 20 gradë celcius, ditën e martë do të kemi një rënie me 6 gradë celcius.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore