Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Mjeku ngre shqetësimin: Këto maska nuk ju mbrojnë nga Covid-19

Mjeku ngre shqetësimin: Këto maska nuk ju mbrojnë nga Covid-19

Mjeku Ilir Alimehmeti ka postuar një fotografi, ku tregon disa maska dhe sa të mbrojnë ato nga koronavirusi.

Ai e vë theksin te maskat e bëra vetë, të cilat sipas tij nuk të mbrojnë fare nga virusi.

Alimehmeti po ashtu bën thirrje që njerëzit të ruajnë distancën, pasi është thelbësore.

Postimi i mjekut

Qe ta kemi te qarte!
Jo cdo maske mbron!
Maska nuk eshte dordolec!

Perdorni masken e duhur ne momentin e duhur, ose lereni fare ate muhabet!

(Shtese vetem per ata qe fokusohen ne detaje dhe jo ne mesazhin e pergjithshem)
Qellimi i postimit eshte:
Mos u ndjeni te mbrojtur apo supermene vetem se keni maske, sidomos maska te tipit “beje mire, beje vete”!
Mbani distancen, se ajo eshte siguri 100%!
Maska nuk eshte siguri 100%!
Asnje lloj maske!
DISTANCA ESHTE KYÇE

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore