Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Ministrja Manastirliu apelon: Mos dil nga shtëpia edhe nëse keni...

Ministrja Manastirliu apelon: Mos dil nga shtëpia edhe nëse keni...

Përhapja e infeksionit të Covid-19 është kthyer në një shqetësim për institucionet me shtimin e rasteve të reja ditore.

Nisur nga kjo Komiteti i Ekspertëve ka rekomanduar që një pjesë e mirë e administratës të punojë nga shtëpia. MSH ka shpërndarë sot një udhëzues për të gjithë punonjësit që kanë shenja të gripit, duke i kërkuar atyre të punojnë nga shtëpia.

“Kufizo kontaktet dhe shmang grumbullimet për të parandaluar përhapje e infeksionit”, rekomandon MSH.

Ministrja Manastirliu apelon: Mos dil nga shtëpia edhe nëse keni...

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore