Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Ministrja e Shëndetësisë jep lajmin e mirë: Sot mbërrijnë 8190 doza të vaksinës Pfizer

Ministrja e Shëndetësisë jep lajmin e mirë: Sot

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka dhënë sot një lajm të rëndësishëm përsa i përket procesit të vaksinimit. Përmes një postimi në “Facebook”, Manastirliu shprehet se sot do ë mbërrijnë në vendin tonë edhe 8190 doza të vaksinës Pfizer.

“#VaksinimiNukNdalet në çdo cep të vendit, për mbrojtjen e jetës dhe shëndetit të qytetarëve ??

? Sot mbërrijnë edhe 8190 doza të vaksinës Pfizer, teksa janë 711,740 doza vaksine të mbërritura në vend ??

#ShqipëriaBuzëqesh?”, shkruan ministrja e Shëndetësisë në postimin e saj.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore