Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro sot? Çfarë po ndodh me monedhat e tjera në treg

Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro sot? Çfarë po ndodh me

Dollari amerikan është blerë këtë të hënë, 21 Nëntor me 113.2 lekë dhe është shitur me 114.4 lekë sipas kursit të këmbimit, duke treguar forcim.

Sakaq monedha evropiane Euro blihet me 116.7 lekë dhe shitet me 117.3 lekë, duke treguar qendrueshmëri.


Paundi britanik sot blihet me 133.4 lekë dhe shitet me 134.7 lekë duke treguar forcim.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore