Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro? Çfarë ndodh me monedhat e tjera

Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro? Çfarë ndodh me monedhat e

Dollari amerikan është blerë këtë të premte, 2 Dhjetor, me 110.5 lekë dhe është shitur me 112.5 lekë sipas kursit të këmbimit, duke pësuar forcim.

Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro? Çfarë ndodh me monedhat e

Sakaq monedha evropiane euro qëndron në të njëjtat nivele prej disa ditësh, ku blihet me 116.5 lekë dhe shitet me 117.1 lekë.

Rënie të lehtë ka pësuar dhe paundi britanik, i cili sot blihet me 134.7 lekë dhe shitet me 136 lekë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore