Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Me sa blihen dhe shiten euro dhe dollari, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Me sa blihen dhe shiten euro dhe dollari, çfarë ndodh me monedhat e

Dollari amerikan ka pësuar një rritje shumë të lehtë në raport me një ditë më parë. Sot në tregun e këmbimit një dollar amerikan blihet me 111.8 lekë dhe shitet me 12.8 lekë.

Me sa blihen dhe shiten euro dhe dollari, çfarë ndodh me monedhat e

Euro vazhdon të mos ndryshojë, pasi blihet me 116.5 lekë dhe shitet me 117.1 lekë.Paundi britanik blihet me 134.7 lekë dhe shitet me 135.8 lekë, ndërsa franga zvicerane blihet me 117.9 lekë dhe shitet me 118.8 lekë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore