Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro sot? Çfarë ndodh me monedhat e tjera?

Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro sot? Çfarë ndodh me

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan blihet me 106.8 lekë dhe shitet me 107.8 lekë, duke treguar forcim.

Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro sot? Çfarë ndodh me

Ndërkohë euro blihet me 116.3 lekë dhe shitet me 116.9 lekë, duke treguar qendrueshmeri.

Paundi britanik sot blihet me 131.8 lekë dhe shitet me 132.8 lekë, duke treguar forcim.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore