Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera? Këmbimin valutor për ditën e sotme

Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e

Sot, me 22 Janar 2023, nuk ka lëvizje tek monedhat e huaja.

Dollari amerikan blihet me 106.8 lekë dhe shitet me 107.8 lekë.

Euro blihet me 116 lekë dhe shitet 116.6 lekë.


Paundi britanik sot blihet me 131.7 lekë dhe shitet me 132.7 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 115.4 lekë, ndërsa në shitje me 116.4 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 79.6 lekë dhe në shitje me 82 lekë.


Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore