Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Me lule dhe me tortë në duar, 265 persona mposhtin Covid në Shqipëri

Me lule dhe me tortë në duar, 265 persona mposhtin Covid në

Vazhdon rritja progesive e numrit të personave që mposhtin koroanvirusin në Shqipëri. Lajmi i mirë për shërimin e 265 personave e ka dhënë ministrja e Shëndëtësisë, Ogerta Manastirliu, e cila si përherë poston vetëm shifrat e të shëruarve, e kjo përpara se ministria të japë shifrat totale.

"Gjatë 24 orëve të fundit, 265 qytetarë e kanë fituar betejën me virusin e rrezikshëm!", shkruan ministrja. Ndërsa postimin e shoqëron me një foto të të shëruarve.

Gjithashtu ato mbajnë në duar dhe pankarta falendëruese. Shkon në 8342 numri i të shëruarve në Shqipëri që ka nisja e pandemisë në muajin mars.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore