Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Mbërrijnë 117,000 doza të Pfizer/ Manastirliu: Falas për çdo qytetar

Mbërrijnë 117,000 doza të Pfizer/ Manastirliu: Falas për

Mbrëmjen e kësaj të hënë kanë mbërritur 117,000 doza të vaksinës Pfizer, pjesë e kontratës së dytë prej 500 mijë dozash që do të vijnë brenda vitit.

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu nëpërmjet një statusi në “Facebook”, thotë se janë të vendosur për të garantuar vaksina falas për çdo qytetar deri në fund të përballjes me pandeminë.

Sapo mbërritën 117,000 doza të vaksinës Pfizer, pjesë e kontratës së dytë prej 500 mijë dozash që do të vijnë brenda vitit

2,379,960 vaksina kanë mbërritur deri tani, për të vijuar vaksinimin anticovid, për mbrojtjen e jetës dhe shëndetit të qytetarëve.

Jemi të vendosur të garantojmë vaksinat falas për çdo qytetar, deri në fund të përballjes me pandeminë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 
Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore