Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Manastirliu jep lajmin e mirë: Vetëm 3 pacientë me Covid të shtruar në Spital

Manastirliu jep lajmin e mirë: Vetëm 3 pacientë me Covid të

"Të dhënat nga Spitali Infektiv, ku aktualisht ka vetëm 3 pacientë të shtruar, rastet ditore të ulëta, pavarësisht numrit të lartë të testimeve dhe ulja e vazhdueshme e rasteve aktive, janë të dhëna premtuese për një sezon turistik përtej pandemisë".

Kështu shprehet ministrja Ogerta Manastirliu me anë t ënjë statusi në rrjetet sociale, e cila jep kështu lajmin e mirë, se janë shëruar plotësisht 2 pacientë.

Ditën e djeshme ministria e Shëndetësisë, njoftoi se  po marrin trajtim spitalor të specializuar 5 pacientë, nga të cilët 3 pacientë janë në terapi intensive.

Gjatë 24 orëve të fundit nuk ka asnjë humbje jete me Sars-Cov2 pozitiv.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore