Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Luhaten monedhat e huaja/ Çfarë po ndodh sot me euron dhe dollarin?

Luhaten monedhat e huaja/ Çfarë po ndodh sot me euron dhe dollarin?

Sot, më 17 maj 2023, dollari amerikan blihet me 102.5 lekë dhe shitet me 103.8 lekë.

Euro blihet me 111.7 lekë dhe shitet 112.8 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 127.8 lekë dhe shitet me 129.5 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 114 lekë, ndërsa në shitje me 115.5 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 75.4 lekë dhe në shitje me 77.5 lekë.

Për më tepër shihni tabelën e mëposhtme:

Luhaten monedhat e huaja/ Çfarë po ndodh sot me euron dhe dollarin?

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore