Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Lufta ndaj COVID/ Mjeku Tritan Kalo bën thirrjen e fortë: Njerëzit nuk duhet ta harrojnë kurrë që...

Lufta ndaj COVID/ Mjeku Tritan Kalo bën thirrjen e fortë:

Mjeku Tritan Kalo gjatë takimit me ministren e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka përcjellë një mesazh për qytetarët.

Kalo thotë se kujdesi ndaj vetvetes është më i madhi dhe i rëndësishmi, prandaj njerëzit nuk duhet ta harrojnë kurrë këtë derisa pandemia të marrë fund.

Ai thotë se kujdesi duhet përcjellë në mënyrë vertikale deri tek qytetari më i thjeshtë.

‘’Kënaqësi që të kemi drejtuesit e shtetit pranë që kujdesen gjithmonë për ne, por kujdesi më i madh është ndaj vetvetes. Kujdesi duhet përçuar në mënyrë vertikale deri tek qytetari më i thjeshtë. Njerëzit kurrë nuk duhet të harrojnë që kujdesi më i madh është për vetveten.’’- tha Kalo.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore