Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Lufta me Palestinën, izraelitët “arratisen” në Shqipëri, për pushime

Lufta me Palestinën, izraelitët “arratisen” në

Lufta që ka nisur ndërmjet izraelit dhe Palestinës ka tronditur botën, përplasjet e tyre të vazhdueshme nisën luftën.

Ambasada jonë në shtetin e Izraelit ka njofuar se sot do të nisen pasagjerë nga Tel Avivi në Tiranë.

Njoftimi: “Fluturimet nga Aeroporti Ndërkombëtar Ben Gurion jashtë Tel Aviv, në Aeroportin Ndërkombëtar Nënë Tereza pranë kryeqytetit Tiranë do të zgjasin rreth dy orë e gjysmë dhe do të kryejnë tre herë në javë nga 13 maj deri në tetor, duke hapur kështu sezonin turistik midis vendeve tona. Duke uruar për të gjithë pasagjerët një udhëtim të sigurt në Tiranë!”, shkruan Ambasada në rrjetet sociale.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore