Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Komiteti i Ekspertëve zbulon masat e reja anti-Covid

Komiteti i Ekspertëve zbulon masat e reja anti-Covid

Komiteti Teknik i Ekspertëve u mblodh sot për të dhënë një pasqyrim të situatës epidemiologjike në vend.

ZV/ministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli, tha se masat do qëndrojnë po të njëjtat.

-Baret dhe restorantet do vazhdojnë deri në orën 23:00

-Lëvizja e njerëzve ndalohet nga ora 23:00 deri në 06:00

-Aktivitetet sportive deri në 30%

-Hyrja në Shqipëri do vazhdojë të jetë e kontrolluar, të pajisur me vaksinë ose test CPR apo dhe test të shpejtë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore