Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Ky shtet fut Shqipërinë në listën jeshile/ Shqiptarët nuk do të bëjnë karantinë në ...

Ky shtet fut Shqipërinë në listën jeshile/ Shqiptarët

Abu Dhabi është vendi i radhës ku shqiptarët mund të udhëtojnë pa asnjë pengesë.  Së fundmi është bërë me dije se shqiptarët janë të lirshëm që të shkojnë në Abu Dhabi.

Kjo do të thotë që në momentin e hyrjes në territorin arab, udhëtarët shqiptare nuk do të kenë nevojë të bëjnë karantinë.

Pjesë e listës prej 37 vendesh është edhe Shqipëria.  Lista e gjelbër e vendeve, rajoneve dhe territoreve nga të cilët individët mund të udhëtojnë drejtpërdrejt në Abu Dhabi pa pasur nevojë për karantinë.

Ndërkohë deri më tani shumë të Bashkimit Evropian kanë hequr kufizimet për udhëtarët shqiptare, duke i lejuar ata të udhëtojnë pa kufizime.

Ky shtet fut Shqipërinë në listën jeshile/ Shqiptarët

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore