Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

KUJDES! Temperaturat arrijnë në -10 gradë celsius, njihuni me parashikimin i motit për ditën e enjte

KUJDES! Temperaturat arrijnë në -10 gradë celsius, njihuni me

Për ditën e enjte vendi ynë do të  mbetet nën ndikimin e masave ajrore të qendrueshme dhe të ftohta.


Moti  parashikohet të jetë me kthjellime dhe prej mesditë prezencë të vranësirave deri të dendura.

Era do të fryjë nga verilindja –juglindja me shpejtësi deri në 10m/s, duke bërë që valëzimi në detet të jetë i forcës 2 ballë.


Parashikimi: 

në zona malore -10 deri 3°C 

në zona e ulëta -8 deri 12°C 

në zona bregdetare -1 deri 12°C

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore